Тепло наших сердець

Дата створення: 17:17 04.12.2018

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами. Цей день не потребує привітань. Ми маємо не співчувати таким людям, а  просто бути уважними до них.  Люди з вадами здоров'я можуть бути щасливим і активними, якщо вони  матимуть друзів. Саме з такою метою у Людинській школі ми організували флешмоб "Тепло наших сердець".

День Гідності та Свободи

Дата створення: 17:08 03.12.2018

У середу, 21 листопада, уся шкільна родина Висоцької ЗОШ долучилася до відзначення Дня Гідності та Свободи. Метою виховного заходу було утвердження в учнів ідеалів свободи і демократії, вшанування мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави.

Тиждень дорожнього руху у ДНЗ "Льонок"

Дата створення: 16:05 30.11.2018

Заходи до Всесвітнього дня толерантності

Дата створення: 15:53 30.11.2018

Спільно з педагогом-організатором, було проведено заходи до Всесвітнього дня толерантності. Були проведені заходи, що присвячені святу, і, зокрема, спільними зусиллями усіх учнів зробили дерево толерантності. На вітах дерев були різноманітні побажання від учнів як вчителям, так і учням.  Тож будьте завжди ввічливими, адже ввічливість завжди в моді!

РІЧНИЦЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Дата створення: 14:43 30.11.2018

21 листопада 2014 року вписано в історію нашої країни назавжди. Для когось дні на Майдані, стали сенсом їхнього існування, для других – джерелом натхнення та способом  змінити своє життя й долю країни. Тисячі небайдужих людей вийшли на майдан…