Річниця пам`яті Захисника України - Опанасика Олександра

31 жовтня - рік тому Висоцьку громаду сколихнула страшна звістка – про загибель Захисника України - ОПАНАСИКА Олександра Анатолійовича. Надворі стояла золота осінь. Було дуже боляче розуміти, що ще один Герой України відлетів журавликом у небо. Війна забирає найкращих.

09:34 31.10.2023

Національний благодійний проект «Україна в моєму серці. Благодійники, меценати, волонтери»

Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація» та український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткували та розпочали підготовку Національного благодійного проекту «Україна в моєму серці. Благодійники, меценати, волонтери».

16:27 23.10.2023

📌Висоцька сільська рада отримала планшет в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії для забезпечення більш якіснішого обслуговування у Центрі надання адміністративних послуг Висоцької сільської ради (далі — ЦНАП) осіб з порушенням слуху з метою створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та іншої безбар’єрності до всіх сфер державної політики.

11:38 23.10.2023

Помер колишній голова Висоцької сільської ради

Колектив Висоцької сільської ради висловлює найщиріші слова співчуття – рідним, близьким, колегам, односельцям, друзям - САМКА Сергія Івановича – колишнього сільського голови Висоцької сільської ради двох скликань, директора ЗОШ, талановитого вчителя, активного громадського діяча.

11:37 23.10.2023