27 серпня 2019 року о 15.00 год відбудеться сесія

24 грудня 2019 рок о 14.00 год відбудеться сесія

28 листопада 2019 року о 14.00 год відбудеться сесія

18 листопада 2019 року о 14.00 год відбудеться сесія (додаток)

27 серпня 2019 року о 15.00 год відбудеться позачергова сесія

Про  дострокове  припинення повноважень секретаря сільської  ради

Флешмоб " Подаруй обійми другу"

Дата створення: 12:51 07.10.2019

У рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу учні школи педагог-організатор  провела флешмоб " Подаруй обійми другу".

Закриття Олімпійського тижня

Дата створення: 12:50 07.10.2019

У п'тницю  учнів Людинської ЗОШ чекав цікавий квест "Олімпійські перегони". Учасникам квесту необхідно було зібрати символічні Олімпійські кільця та правильно їх скласти, але для отримання кільця необхідно пройти завдання на кожній зупинці по маршрутному листу. Усі зупинки квесту містили завдання про олімпійську символіку чи чемпіонів. Також 13 вересня було підведено підсумки Олімпійського тижня, нагородження переможців та найактивніших спортсменів. А на завершення  було проведено символічне гасіння Олімпійського вогню.

ВЕЛОПРОБІГ

Дата створення: 12:49 07.10.2019

12 вересня в рамках Олімпійського тижня відбувся спортивно-патріотичний велопробіг учнів Людинської школи. В ході велопробігу учасники подолали приблизно 30 км. Юні спортсмени вшанували пам'ять захисників України в урочищі Праседувка та біля пам'ятної могили першому сотнику УПА Григорію Перегійняку (поблизу с. Висоцьк).

Осінні фантазії

Дата створення: 12:45 07.10.2019

Ми любимо осінню прохолоду, Тих ранків білу каламуть. Зворушливу красу природи, Яку ніколи не забуть. І тихий шепіт листя І під ногами шурхіт трав. Пташиний плач у небі чистім, Що трепетно в душі луна.

Тиждень протидії - булінгу

Дата створення: 12:43 07.10.2019

Тиждень протидії булінгу – це другий щорічний комплексний захід, направлений на одночасну та всесторонню роботу з протидії булінгу у школах. Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу по всій Україні відбувалися правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування школярів, їх батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та вироблення в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.

Міжнародний день миру

Дата створення: 12:41 07.10.2019

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлено j мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. З нагоди Дня миру у багатьох закладах освіти громади пройшли тематичні заходи. У Золотинській школі навчальний день розпочався флеш-мобом «Україна». На шкільному подвір’ї учні утворили формування «МИР», адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави. Також учні школи приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». До кожного паперового голуба прикріпили свої листи, в яких бажають усім людям здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими. Учні початкових класів на долоньках написали свої побажання та прикріпіли на інформаційний стенд.

"Чисте довкілля-справа кожного!"

Дата створення: 12:38 07.10.2019

Олімпійський тиждень продовжується

Дата створення: 12:35 07.10.2019

Олімпійський тиждень продовжується!

Безпека на дорозі

Дата створення: 12:34 07.10.2019

В рамках дотримання правил дорожнього руху у Золотинській школі пройшла акція "Безпека на дорозі". Захід покликаний популяризувати дотримання правил поведінки на дорогах всіх учасників руху – і водіїв транспортних засобів, і пішоходів школярів. Дітям були роздані пам'ятки "Абетка безпеки".

Олімпійський тиждень

Дата створення: 12:33 07.10.2019

Початок нового 2019/2020 навчального року в закладах освіти традиційно співпадає із проведенням Олімпійського тижня. У Золотинській ЗОШ у другий тиждень нового навчального року комісія спорту "Олімп" провели змагання між учнями 1-9 класів. Особливе захоплення в учасників змагання викликало біг ланцюжком. Заплановано протягом наступних днів Олімпійського тижня провести також ряд спортивних змагання: волейбол, спортивні естафети.