УКРАЇНСЬКИЙ РУШНИК

Дата створення: 09:58 04.05.2018

Для того, щоб відродити інтерес до традиції вишивки українського рушника, у Золотинській школі було проведено конкурс під назвою «Український рушник!». Завдяки конкурсу ми дізналися, що наші учні шанують традиції свого народу, які передали їм матері та бабусі. Вони не тільки дбайливо зберігають старовинні рушники, що переходять від покоління до покоління, а й самі продовжують своїми руками творити історію і духовну спадщину свого роду.

ВЕСЕЛІ СТАРТИ

Дата створення: 09:55 04.05.2018

"Спорт гуртує!" - сказала класний керівник 8 класу  Золотинської ЗОШ та організувала батьківські збори. Батьки з цікавістю слухали про успіхи у навчанні та поведінці своїх дітей, обговорювали подальші плани щодо навчально-виховної роботи в класі. По закінченню було проведено родинно-спортивне свято «Веселі старти». Щедрий сміх, захоплення, радість викликали у дітей різні естафети. У результаті запеклої боротьби перемогла команда дітей, але лише тому, що вони попросили матч-реванш. Батьки МОЛОДЦІ, дітям є з кого брати приклад і на кого рівнятися. За свої старання всіх було нагороджено символічними солодощами.

АКЦІЯ «ПОСАДИ КВІТИ»

Дата створення: 10:00 03.05.2018

На початку тижня у Золотинській школі стартувала акція «Посади квіти», під час якої учні висаджували принесені квіти на закріплених за кожним класом територіях. Сподіваємося, що у кожному дитячому серці з’явилася ще більша любов до природи та дбайливе ставлення до зелених насаджень.

05.05.2018 року скликається сесія о 10.00

Дата створення: 12:04 02.05.2018

День цивільного захисту

Дата створення: 10:05 02.05.2018

Насиченим і водночас цікавим був навчальний день (27 квітня) у закладі. Розпочався він з робочої лінійки, на якій було озвучено наказ директора «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту», графік проведення Дня ЦЗ. А потім проходили тренувальні завдання згідно з ввідною «Пожежа»; на третьому уроці бажаючі могли відвідати уроки з предмету «Основи здоров’я» (1, 3, 8, 9 кл.) та «Захист Вітчизни» (10 кл.); упродовж перерв учні переглядали відеофільми та виставку стінних газет.

Юні футболістки

Дата створення: 12:56 26.04.2018

Учениці Вербівського НВК, в складі збірної команди ( Людинь,Лютинськ, Берестя, Вербівка) вибороли перше місце в старшій групі. Учениці 7 класу Богатько Аліна та Ротар Діана представлять область у складі команди переможців у Гощі. Вітаємо учнів з вдалим початком непростого, спортивного життя!