Розпочато ремонт внутрішніх вбиралень у Висоцькій ЗОШ

Дата створення: 21:23 16.08.2018

Розпочали капітальний ремонт внутрішніх вбиралень. Дякую батькам, випускникам школи, які вийшли на роботу: Римський Анатолій, Калапа Віталій, Макаревич Ігор, Полюхович Микола, Волков Василь, Черкас Віталій. Сьогодні риємо котлован для облаштування септика. Дякую батькам Макаревича Назара (2 кл.), Хомич Дарини (3 кл.), Щура Тараса (7 кл.) та дядькові Рожко Іванки (2 кл.) за розуміння і турботу про дітей. Хочеться вірити, що з кожним разом батьків буде більше і більше. ШАНОВНІ БАТЬКИ, не будьте байдужими, активніше відгукуйтесь на прохання адміністрації школи і класних керівників. УСЕ, ЩО РОБИТЬСЯ, РОБИТЬСЯ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ.

Дубровицьке бюро правової допомоги іфнофрмує!

Дата створення: 12:50 13.08.2018

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (сайт: prаvo.minjust.gov.ua), проводиться інформаційна кампанія #СтопНасильство.Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Повідомляємо, що до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу також віднесено осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Звичаї, релігійні переконання, традиції не є підставою для звільнення кривдника від відповідальності. За правовою консультацією звертайтеся до Дубровицького бюро правової допомоги, що знаходиться за адресою: м.Дубровиця, вул.Воробинська,9(приміщення районної бібліотеки).

І знову Рівненська область у жалобі...

Дата створення: 13:46 21.07.2018

Марштутне таксі сполучення Київ-Рівне потрапило у ДТП - відео.

З Днем бухгалтера

Дата створення: 10:49 16.07.2018

Нехай математика життя поставить перед вами досить складні завдання: порахувати кількість щасливих миттєвостей і радісних посмішок, обсяг отриманої любові, уваги і турботи, відсоток досягнутого успіху і професіоналізму. Нехай статистика звітності б'є всі рекорди передбачуваного зростання добробуту ваших сімей, а здоров'я збільшується в геометричній прогресії.

Як не стати жертвою злочину?

Дата створення: 09:17 16.07.2018

Як не стати жертвою злочину?

У гості на виставу до бібліотеки

Дата створення: 12:32 13.07.2018

Весело розпочався вчорашній день у Висоцькій ПШБ, адже  в гості завітали вихованці дитячого садочка ''Льонок'', котрим учасники лялькового теату показали  виставу ''Буває ж таке''. Ця казочка про дружбу та про те, що друзів не можна залишати в біді.

Будівництво спортивного майданчику в с. Людинь

Дата створення: 17:30 10.07.2018

Розпочато будівництво спортивного майданчику у с. Людинь зі штучним покриттям за сприяння народного депутата України В. П. Яніцького.

Перелік посилань, за якими можна скачати електронні підручники

Дата створення: 13:02 09.07.2018

Які електронні підручники використовувати у наступному навчальному році та де їх скачати? Перелік посилань.