Новини

Підтвердженно звання "народний аматорський вокальний ансамбль "Журбина" клубу с. Людинь"

Дата створення: 09:40 05.11.2018

2 листопада у Сарненському міському будинку культури відбувся звітний концерт  народних аматорських колективів перед комісією з Рівненської області на підтвердження або присвоєння звання «народний (зразковий) аматорський колектив».

Містобудування у Висоцьку

Дата створення: 21:59 24.10.2018

Містобудування у Висоцьку

Дата створення: 10:33 15.10.2018

День людей похилого віку

Дата створення: 15:46 12.10.2018

Розминка від чемпіона

Дата створення: 15:31 12.10.2018

Черговий тур обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» відбувся у Золотинській ЗОШ І-ІІ ступенів. Урок фізкультури для тутешніх школярів провела майстер спорту України з вільної боротьби та боротьби сумо Ірина Залізко.

День Вчителя у Золотинській ЗОШ

Дата створення: 15:29 12.10.2018

День вчителя"Спасибі вам, що ви на світі є, що сієте добро, як щедрий колос" 5 жовтня. Надворі холодний осінній ранок, а у Золотинській школі всім тепло і затишно.

Найспортивніші школярі району - учні Висоцької ЗОШ

Дата створення: 15:25 12.10.2018

02 жовтня стадіон "Горинь" (що у місті Дубровиця) зібрав силу-силенну юнаків та юнок, які приїхали поборотися за спортивну першість з бігу, метанні м'яча, штовханні ядра та стрибках у довжину з розбігу. Наша ж школа тогоріч виборола ПЕРШЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ у загальній спартакіаді школярів Дубровиччини. Тому сьогодні серед лідерів знову були височани! І хто б що не казав, а наша альма-матер не лише багата всезнайками, а й легкоатлетами, баскетболістами, футболістами, волейболістами... Загалом, перелік чималий: 100 метрів - Самко Ірина (11 клас), почесне ІІ місце; 200 метрів - Кухар Дарина (11 клас), почесне І місце; 200 метрів - Костючек Ольга (10 клас), почесне ІІІ місце; 400 метрів - Яцута Тетяна (10 клас), почесне ІІ місце; 800 метрів - Опанасик Марія (10 клас), почесне І місце; 1500 метрів - Козік Мирослава (8 клас), почесне І місце; 1500 метрів - Дуля Володимир (11 клас), почесне ІІ місце; 1500 метрів - Клименко Владислав (11 клас), почесне ІІІ місце. У естафеті 4 по 100 метрів наші спортсменки здобули перше місце з відмінним результатом (Опанасик Марія - старт, Кухар Дарина, Яцута Тетяна, Самко Ірина - фініш). Хлопці посіли восьму сходинку, добре себе проявивши (Русін Назарій - старт, Чайковський Олександр, Клименко Владислав, Дуля Володимир - фініш). Дівчатка, що штовхали ядро приємно здивували результатом усіх тренерів та суддів району! Маємо такі успіхи: І місце - Хуторна Інна (10 клас); ІІ місце - Макаревич Оксана (10 клас). Чудово проявили себе й ті, хто вдало стрибнув.  І місце - Берестень Богдана (9 клас).

З Днем захисника України!

Дата створення: 14:53 12.10.2018

Європейський тиждень спорту в ОТГ

Дата створення: 12:06 11.10.2018

Україна отримала право на приєднання до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейського тижня спорту під егідою Європейської Комісії та увійшла до переліку країн, які організовуватимуть заходи з його нагоди. У закладах освіти Висоцької ОТГ також пройшли різноманітні заходи з нагоди відзначення  Європейського тижня спорту.  Висоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів   провела  спортивно-інтелектуальні естафети серед учнів 8-9 класів «Здорова  та   розумна  дитина  - світле  майбутнє України» та взяла участь  в  районних  змаганнях   з  міні-футболу  та  легкої атлетики,  де  вибороли   3 особисті   перші  місця  і  друге  загальнокомандне.