Концерт до Дня матері у Висоцькому СБК

Дата створення: 10:07 14.05.2018

Мама, мамочка, матуся... Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша.

З Днем матері!

Дата створення: 10:09 13.05.2018

Любі наші матусі!

День Перемоги

Дата створення: 10:18 10.05.2018

Вже стільки літ і стільки зим, Як відгримів той бій кривавий, Вони ж ще там, на полі слави, Уклін їм, мертвим і живим!

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Дата створення: 22:23 08.05.2018

Шановні жителі Висоцької громади! Прийміть  найщиріші вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги! Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захищали свободу і незалежність нашої країни,  трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Бажаємо Вам  великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Зі святом!!!

Конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей"

Дата створення: 12:32 08.05.2018

Прекрасна мить. Усі щасливі, бо отримали солодощі від провідного інженера з охорони праці Висоцького лісгоспу Юдка Сергія Олександровича. Учні  Висоцької школи (38 осіб) брали активну участь у конкурсі малюнків "Охорона праці очима дітей". Тут переможців і переможених не було. Кожна дитина помічена і оцінена. Дякуємо організаторам конкурсу за розуміння і надану школярам можливість відчути себе справжнім художником.

ЗУСТРІЧ З АРОМАТОМ КАВИ

Дата створення: 12:40 07.05.2018

День, у який ви не дізналися для  себе нічого нового, минув даремно.

Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2018!

Дата створення: 22:28 05.05.2018

Кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2018, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив: