Відеолекторій

Дата створення: 14:41 30.11.2018

22 листопада вчитель історії Людинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. К. Хомич, Котяй І.К.,  провів для учнів Людинської школи відеолекторій "Колос правди". Під час перегляду та обговорення матеріалів про Голодомор 1932-1933 років, учні мали можливість відкрити невідомі сторінки цієї страшної події.

День Гідності і Свободи

Дата створення: 14:36 30.11.2018

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Тиждень математики у Золотинській ЗОШ

Дата створення: 14:34 30.11.2018

З 19 по 23 листопада у  Золотинській школі проводився тиждень математики. Під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання, в яких були задіяні усі учні школи. В результаті було визначено найкращих знавців математики; кращий робочий зошит, найкращий математичний малюнок.

Пам'ятний день жертв Голодомору 1932-1933 років

Дата створення: 14:21 30.11.2018

"Згадайте нас - бо ми колись жили. Зроніть сльозу і хай не згасне свічка! Ми в цій землі житами проросли, Щоб голоду не знали люди вічно."

Спорт у Вербівському СК

Дата створення: 14:14 30.11.2018

У Вербівському СК не лише співають та танцюють, а і займаються спортом

День села у Вербівці

Дата створення: 16:36 22.11.2018

21 листопада жителі с. Вербівка відзначали День села. Чимало вітальних слів пролунало на адресу вербівчан від гостей свята. Заворожив своїм співом жителів та гостей села народний аматорський вокальний ансамбль "Журбина", вокалісти Висоцького СБК, Партизанського СК, Вербівського СК. Незабутні враження справив на присутніх виступ танцювального колективу Вербівського СК та учнів місцевої школи. З вітальними словами виступили сільський голова Л. Гура та очільник ДП "Висоцьке лісовегосподарство" В. Торчило. Під час концерту було оприлюднено претендентів у номінації "Пара, яка прожила більше 50 років" - Бруцький Серафим Тарасович та Бруцька Марія Іванівна, "Сім'я, яка нещодавно одружилася" - Сокол Іван та Сокол Антоніна, "Багатодітна сім'я" - Козубовська Зоя Андріївна, "Наймолодший житель" - Богатько Валерія Андріївна, "Найстарший житель" - Козубовська Любов Гордіївна, "Золоті руки" - Твардовська Валентина Михайлівна.

Свято урожаю у Людинській ЗОШ

Дата створення: 17:45 19.11.2018

Традиційно кожного року у Людинській школі проходить виставка овочів «Осінній дивограй». У цьогорічному конкурсі  взяли участь учні 2-11 класів. Підготовлені композиції вразили оригінальністю та фантазією. Кожен клас відзначився креативність  та став переможцем у певній номінації. А ще це свято показало, що ми всі можемо створювати щось прекрасне та цікавем із буденних речей. Усім дякуємо за участь і креатив! Хомич Анна,  редактор шкільної газети

Радіодиктант у Людинській ЗОШ

Дата створення: 17:43 19.11.2018

9 листопада ми відзначаємо День української мови і писемності. Щорічно учні школи беруть участь у написанні  радіодиктанту.

Тиждень правил дорожнього руху у Людинській ЗОШ

Дата створення: 17:41 19.11.2018

З 12  по 16 листопада  у Людинській школі проходив тиждень правил дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». В рамках тижня усі класні керівники провели бесіди-інструктажі про правила дорожнього руху. Для учнів 1-7 класів проведено конкурс малюнків «Азбука дорожнього руху».  Було організовано відеолекторій для учнів початкових класів « Правила дорожнього руху в мультфільмах». Лідери учнівського самоврядування організували для учнів 2-4 класів веселу гру-квест «Веселий світлофор», де школярі не тільки повторювали правила , але і мали можливість показати свої знання з правил дорожнього руху.