Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

Новини

ОСІННІ ФАНТАЗІЇ УЧНІВ ЗОЛОТИНСЬКОЇ ЗОШ

Дата створення: 14:56 24.09.2018

Ми любимо осінню прохолоду, Тих ранків білу каламуть. Зворушливу красу природи, Яку ніколи не забуть. І тихий шепіт листя І під ногами шурхіт трав. Пташиний плач у небі чистім, Що трпетно в душі луна.

Учні та вчителі Золотинської ЗОШ раді допомогти

Дата створення: 14:52 24.09.2018

Учні та вчителі Золотинської ЗОШ передали гуманітарну допомогу, яку зібрали для дітей у зону АТО. Школярі зібрали та передали дітям засоби особистої гігієни канцтовари, іграшки, крупи.

День безпеки дорожнього руху

Дата створення: 14:43 24.09.2018

Зберегти здоров’я і життя людей на нашій чудовій планеті — найважливіше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, працівників державної автоінспекції, пожежних.

Тиждень спорту у Вербівському НВК

Дата створення: 14:42 24.09.2018

Вже традицією стало проводити у вересні Тиждень спорту у Вербівському  НВК. Цьогоріч цьому сприяє ще й погода. Щоранку школярі стають на зарядку для покращення настрою на цілий день. У школі проведено змагання між вчителями, учнями та батьками. У яких перемогу здобули діти. Наступного дня змагання проводилися між учнями початкових класів. Варто зазначити, що першокласники виконували завдання найретельніше, хоча й перемогу не здобули. У четвер було організовано змагання з волейболу між командами вчителів. Рахунок 1:1. Протягом тижня в НВК діяла виставка, яку організувала бібліотекар. За цей час всі набралися здоров'я, хороших емоцій та вражень.

13 вересня 2018 року у Вербівському НВК «ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ» проводились заходи до Міжнародного дня чистих берегів.

Дата створення: 14:40 24.09.2018

Учням 1 – 9 класів було представлено відео «Я прибрав – твоя черга», після чого всі учні з цим гаслом долучилися до акції і прибирали берег озера Велике Почаївське, яке є місцем відпочинку для мешканців нашого району.

Спільна мета об'єднує

Дата створення: 14:38 24.09.2018

21 вересня у нас відбулися батьківські збори, девізом яких був "За чашкою кави вирішуємо нагальні питання". Ми говорили про НУШ, про булінг, директор звітувала про підготовку до нового навчального року. З батьками було проведено тренінг "Кожна дитина- індивідуальність"

Флешмоб до Дня миру

Дата створення: 14:32 24.09.2018

21 вересня у Людинській школі було організовано флешмоб до Дня миру. Метою заходу було показати, що ми всі прагнемо миру на Україні.

Акція "Чисті береги"

Дата створення: 14:35 17.09.2018

Учні Людинської школи цього року  вперше долучились до проведення акції «Міжнародний день чистих берегів», яка проводиться для попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

ДЕНЬ ПОЗИТИВУ у Людинській ЗОШ

Дата створення: 13:05 16.09.2018

12 вересня в Людинській школі було проведено День позитиву. Девізом акції стали слова «Дивлюсь на життя з позитивом!». Акція розпочалася серед учителів обміном  побажаннями  «Зарядись позитивом!». Учні  школи створили «Колекцію теплих слів»: кожен бажаючий мав можливість обмінятися хорошими, щирими словами з іншими школярами. Також активом учнівського самоврядування було організовано полювання за посмішками. Протягом усього дня у школі було заборонено сумувати. Багато щирих посмішок та хороших побажань звучало у цей день в школі, тому з упевненість можна сказати «Життя прекрасне!». Федорова Яна, учениця 10 класу                

Вітаємо з Днем працівника лісу!

Дата створення: 22:04 14.09.2018