Тиждень безпеки дорожнього руху у Золотинській ЗОШ

Дата створення: 17:38 19.11.2018

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

Тиждень етики у Золотинській ЗОШ

Дата створення: 14:54 15.11.2018

Культура поведінки – одна із необхідних рис сучасної людини. Щоб  навчити учнів дотримуватись норм етикету в різних життєвих ситуаціях, умінню дружити і бути ввічливими, добрими, в нашій школі з 12 по 16 листопада проходить Тиждень етики «Твори добро, щоб кращим став цей світ!».

Краса душі!

Дата створення: 14:50 15.11.2018

Справжня краса - внутрішня,

ФЛЕШМОБ-КОНКУРС серед шкіл

Дата створення: 14:45 15.11.2018

В рамках конкурсу «ФЛЕШМОБ-КОНКУРС серед шкіл» Золотинська школа не стала осторонь. Конкурс проводиться за ініціативи громадської організації «Батьки за вакцинацію», за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Конкурсна робота представляє собою відеоролик, зміст якого стосується користі та важливості щеплень.

Дата створення: 15:26 14.11.2018

Тематичний захід у 2 класі Золтинської ЗОШ "Наша мова - пісня світанкова"

Дата створення: 12:27 14.11.2018

РІДНА МОВА Спитай себе, дитино, хто ти є, І в серці обізветься рідна мова; І в голосі яснім ім'я твоє Просяє, наче зірка світанкова. З родинного гнізда, немов пташа, Ти полетиш, де світу далечизна, Та в рідній мові буде вся душа І вся твоя дорога, вся Вітчизна. У просторах, яким немає меж, Не згубишся, як на вітрах полова. Моря перелетиш і не впадеш,                                                                                       Допоки буде в серці рідна мова.

День села у Рудні

Дата створення: 12:04 13.11.2018

«Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».