Олімпійський урок у Людинській школі

Дата створення: 09:37 11.09.2018

«Екзамен в Буенос-Айрес» - саме під такою темою пройшов 07 вересня Олімпійський урок у Людинській школі, який було організовано з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Обов’язковий дрес-код уроку – спортивна форма і гарний настрій.   Олімпійський урок розпочали із ранкової зарядки, на яку були вишикувані  учні 1-11 класів. Виконавши вправи на розтяжку, для розігріву м’язів, для концентрації рівноваги, учні синхронно виконали вправу «Хвиля». Після зарядки дівчатка 10-го класу підготували коротеньку інформаційну хвилинку про історію та символіку Олімпійського руху, звернувши особливу увагу на символічність передачі Олімпійського вогню.  І це не даремно, адже далі було організовано передачу символічного Олімпійського вогню усіма учнями школи, від першачків до одинадцятикласників, а вже найстарші школярі передали символічний вогонь директору школи Миколі Максимовичу Серку.  Наступною у програмі Олімпійського уроку стала вікторина, яку підготував для старшокласників учитель фізичної культури Юрій Павлович Ютовець. У ході вікторини учні за правильні відповіді отримували бали для свого класу. А доки старша ланка була задіяна інтелектуальними іграми, для молодших школярів було організовано конкурс малюнків на асфальті на олімпійську тематику. Не байдикували у цей час школярі 5-7 класів, адже для них Ігор Сергійович Буба разом з лідерами шкільного учнівського самоврядування підготував цікаві естафети.

Свято Першого дзвоника у Висоцькій ЗОШ

Дата створення: 09:31 11.09.2018

Свято Першого дзвоника у Вербівському НВК

Дата створення: 09:28 11.09.2018

Літо швидко відбуяло, наче й не було,

Запрошуємо до Людинського ДНЗ "Берізка"!

Дата створення: 09:24 11.09.2018

3 вересня 2018 року Людинський  дошкільний навчальний заклад " Берізка" гостинно прийняв своїх вихованців після проведення ремонтних робіт.

Височанки здобули ТРИ перших місця!

Дата створення: 23:08 09.09.2018

День фізичної культури і спорту України відзначається в країні щорічно в другу суботу вересня на підставі Указу Президента № 340/94 від 29 червня 1994 року.

Свято Першого Дзвоника, веселий квест та інші цікавинки у Людинській школі

Дата створення: 09:53 06.09.2018

Багато нового та цікавого чекало школярів у Людинській школі на початку навчального року. І хоча ранок розпочався традиційною лінійкою та попереду було ще багато сюрпризів. На святковій лінійці усі школярі привітали маленьких першокласників, а їх цього року у нас -  23! З вітальним словом до них звернулись: директор школи Серко М.М. та виконуюча обов’язки завідувача сектору освіти, молоді та спорту Постоєва С.М. Батьки першачків підготували для них солодкі подаруночки.  Після того, як пролунав Перший дзвоник, для усіх школярів розпочався Перший урок у формі квесту під загальною темою «Школа моєї мрії». Кожен клас мав свій маршрут. Виконавши завдання на кожній зупинці, команда  отримувала  частинку пазла. Для учнів 1-4 класів було підготовлено чотири зупинки: «Спортзал», «Бібліотека», «Гардероб» та «Їдальня», а от для учнів 5-11 класів завдання були складніші. На зупинці «Цікава біологія» школярів зустрічала Янковська Жанна Михайлівна із цікавими завданнями про корисні рослини, а на зупинці «Юний художник» Мисько Ліза Дмитрівна перевіряла командний дух класу, даючи можливість усім проявити свою творчість. Не менш цікавою була зупинка «Стежками географії», де  Альона Миколаївна пропонувала учням зібрати валізи у подорож до моря та у гори, на зупинці «Літературними стежками» Пляшко Марія Михайлівна та Мисько Надія Михайлівна підготували цікаві літературні завдання. Та найцікавішою для дітей виявилася зупинка «Юний хімік», де Щур Оксана Вікторівна проводила досліди із «Кола-Колою» та різними побутовими предметами. Коли всі завдання було виконано,  школярі збирали пазли. А на завершення усі учні школи створили «Колаж мрій». День пройшов весело та цікаво ! Сподіваюся, що весь навчальний рік буде таким чудовим! ЗДВР, Котяй Л.Г.

Велопробіг до Дня Державного прапора

Дата створення: 21:15 04.09.2018

Свято Першого дзвоника у Золотинській ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата створення: 21:13 04.09.2018

3 вересня відбулося свято Першого дзвоника у Золотинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. До Нової Української Школи прийшло 9 першокласників, яких теплими словами привітали директор школи Рожко О.М., перша вчителька Рожко Т.А. та батьки. Слово настанови та благословення було сказано і запрошеним гостем свята – отцем Сергієм. Цьогоріч до Золотинської школи було зараховано 24 учні з Лісівського НВК.

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

Дата створення: 14:38 01.09.2018