Увага! Конкурс!!!

ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу на створення офіційної символіки  Висоцької сільської ради та сіл, які входять до її складу

09:13 12.04.2018

Спартакіада з легкоатлентичного кросу

11 квітня на стадіоні "Горинь" у Дубровиці відбулася спартакіада з легкоатлентичного кросу. У  змаганнях брали участь кращі спортсмени Висоцької ЗОШ. Школярі змагалися у 3 видах програми - це біг на дистанціях 500,1000,2000 м (для дівчат) та 1000,2000,3000 м (для хлопців).

23:07 11.04.2018

"Книгоманія-2018"

У житті кожного з нас велику роль відіграє книга – це порадник і вчитель, це скарбниця мудрості й людського досвіду. Саме через читання, через книги підвищується рівень культурної компетентності не лише дітей, а і дорослих, розвиваються комунікативні навички та критичне мислення. Тому з метою залучення діток до читання, підвищення суспільного значення й ролі  бібліотек 11 квітня  2018 року на базі Дубровицької районної бібліотеки для дітей відбувся конкурсу «Книгоманія – 2018». У ньому взяли участь  учні 6-7 класів Дубровицького району. Журі   конкурсу оцінювало Читацький щоденник конкурсантів, уміння цікаво розповісти про будь-яку з прочитаних книг, які не входять до шкільної програми.

16:22 11.04.2018

Вітаємо переможців олімпіади «Знавці Біблії»

4 квітня 2018 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зібралося понад 200 учнів із Зарічненського та Дубровицького районів для того, щоб написати олімпіаду «Знавці Біблії».

16:58 10.04.2018

З Великондем!!!

Христос Воскрес!    Від щирого серця вітаємо Вас з Воскресінням Христовим. Нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій!Хай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими!!!

13:24 08.04.2018

День науки у Висоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

22 березня, в рамках дня зарубіжної літератури, учителями-предметниками Висоцької ЗОШ були проведені позакласні заходи з метою залучення учнів до найвищих досягнень національної та світової літератури і культури,  розвитку творчих здібностей учнів, високої читацької та загальної культури.

14:24 05.04.2018