Літературна подорож «100 років від Дня народження Олеся Гончара»

Під час  літературної подорожі "100 років від Дня народження Олеся Гончара"  учні ознайомилися з життєвим і творчим шляхом Олеся Гончара.  У бібліотеці була організована книжково-ілюстративна виставка «Віч-на-віч з Олесем Гончарем»

15:38 19.04.2018

Учні за чисте довкілля

З метою подбати про навколишнє середовище, у Людинській школі було проведено екологічну акцію «За чисте довкілля».

22:59 18.04.2018

Спортивні змагання від Національного олімпійського комітету в Рівненській області

Сьогодні на базі Вербівського НВК відбулися спортивні змагання від Національного олімпійського комітету в Рівненській області. Позмагатися у спритності, витриволості,командній грі мали змогу 4 команди із Висоцької ЗОШ, Людинської ЗОШ, Золотинської ЗОШ та Вербівського НВК. Перемогу у змаганнях здобула команда Вербівського НВК.

22:57 18.04.2018

Рух заради здоров'я

На підтримку всеукраїнської акції «Рух заради здоров’я» у Людинській ЗОШ було проведено загальношкільну ранкову зарядку. Захід було проведено під керівництвом вчителя фізичної культури Ютовця Юрія Павловича. Учні 1-11 класів були вишикувані на ранкову зарядку. Після розминки школярі мали змогу переглянути виступ шкільної агітбригади «Альтернатива», яка зайняла перше місце у районному фестивалі «Молодь обирає здоров’я». Усі залишилися задоволені. Ще б пак, адже учні присвятили цей час здоровому способу життя.

17:13 18.04.2018

ТРАДИЦІЇ  МОГО СЕЛА

ТРАДИЦІЇ МОГО СЕЛА

Різноманітне та веселе життя у Золотинській школі для початкових класів було продовжено 13 квітня, адже цього дня учні відвідали цікаву  виховну годину «Традиції мого села». Святе відчуття Батьківщини і рідної землі починається саме з рідного краю, свого села, вулиці, своєї домівки, де людина народилась і виросла, де пройшло її дитинство. Воно передається з покоління в покоління з молоком матері, мелодією народної пісні та з вишитим рушником чи сорочкою. Під час заходу дітки ознайомилися з видами вишитих українських рушників, і дізналися, що вишита матусиними руками сорочка - це святий оберіг.

15:12 14.04.2018

День здоров'я

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоровям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою з 02 по 11 квітня у Висоцькій  школі проходили заходи у рамках Дня здоров’я.

17:17 13.04.2018

6 КВІТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ

У рамках Міжнародного дня спорту у Висоцькій ЗОШ І-ІІІ ст., Людинській ЗОШ І-ІІІ ст.  та Вербівському НВК відбувся ряд цікавих заходів для учнів:

16:18 13.04.2018

Оголошується конкурс!!!

Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Висоцької сільської ради та сіл, які входять до її складу

17:12 12.04.2018