Український ветеранський фонд відкрив гарячу лінію кризової допомоги та підтримки для ветеранів та їхніх родин

27 червня запрацювала гаряча лінія кризової допомоги та підтримки від Українського ветеранського фонду.  ? Номер +38 (067) 400 46 60. Лінія працює щодня 10:00 до 20:00. Також можна телефонувати зі смартфона, зайшовши на наш сайт https://veteranfund.com.ua/. ?Лінія працює для людей, які опинились у критичних ситуаціях і потребують кризової підтримки тут і зараз. Ветерани та їхні родини можуть зателефонувати в момент, коли їм нестерпно тяжко, коли треба, щоб хтось вислухав, щоб хтось був поруч, допоміг і підтримав на відстані дзвінка. Фахівці УВФ по той бік слухавки почують і допоможуть у найкритичніших життєвих ситуаціях кожному.

14:05 15.07.2022

Допомога для внутрішньо переміщених осіб

БФ «Право на захист» в межах Рівненської області планує надати натуральну допомогу у вигляді продуктових наборів, постільних комплектів та посуду для 1205 сім'ям внутрішньо переміщених осіб, що залишилися проживати або перебувають тимчасово в нашій області.

15:12 14.07.2022

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» реалізує проєкт «SOS Ukraine» за угодою з Філією компанії «Людина в біді» (?lov?k v t?sni) в Україні

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» реалізує проєкт «SOS Ukraine» за угодою з Філією компанії «Людина в біді» (?lov?k v tísni) в Україні.

15:10 14.07.2022

Допомога від благодійного фонду «КАРІТАС-ВОЛИНЬ» для ВПО

Висоцька територіальна громада щиро дякує Волинському обласному благодійному фонду  «КАРІТАС-ВОЛИНЬ» за надану благодійну допомогу (продукти харчування та засоби гігієни), що призначена для громадян з числа внутрішньо переміщених осіб.

16:26 13.07.2022

До уваги жителів Висоцької територіальної громади!!!

Стосовно випадків обладнання переходів через невибухові інженерні загородження на кордоні з Республікою Білорусь інформуємо щодо недопущення будь-якого втручання (псування, засипання, розбору, зняття та інше) до вибухових та невибухових загороджень, а також щодо заборони пересування цивільних громадян та будь-якого цивільного транспорту в прикордонних районах.

12:34 13.07.2022