Конкурс дитячих малюнків "Країна моїх прав"

Стартував щорічний конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» на тему «Моє майбутнє в мирній Україні». Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.

16:04 10.05.2022

День пам’яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою належного відзначення у 2022 році Дня пам`яті та примирення 8 травня і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Висоцькій громаді відбулися заходи, в яких взяли участь голова Висоцької сільської ради Алік НОВИК, члени виконавчого комітету, керівники та працівники всіх структурних підрозділів Висоцької сільської ради,  делегація представників ДП «Висоцьке лісове господарство», колектив Висоцького  ЗДО «Льонок», небайдужі жителі с. Висоцьк. Традиційно було проведено панахиду за жартвами Другої світової війни та за захисниками, які віддали життя за Україну.

14:12 09.05.2022

8 і 9 травня Україна відзначатиме під гаслом "Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!"

Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей, стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів - нацистського і радянського. Крім того, слабкість, страх і нерішучість західного світу заохочували агресорів до все більшого масштабу злочинів.

15:54 06.05.2022