До уваги жителів Висоцької громади!!!

Кортеж з тілом загиблого Карпінського Анатолія Анатолійовича прибуде в нашу громаду 19 вересня орієнтовно 0 12.00 годині. Велике прохання до жителів утворити живі коридори та гідно зустріти Захисника України, який поклав своє життя на п’єдестал ПЕРЕМОГИ над ворогом.

10:10 19.09.2022

З Днем працівника лісу!

Шановні працівники лісу прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.

15:18 16.09.2022

Загинув Захисник України - Карпінський Анатолій Анатолійович

Трагічна звістка сколихнула Висоцьку громаду. Наш захисник, Карпінський Анатолій Анатолійович, 1973 року народження, житель села Бродець, загинув під час виконання бойового завдання на Херсонщині. Він з перших днів війни без сумніву та вагань пішов захищати Україну.

11:02 15.09.2022

Вітаємо з Днем знань

Дорогі здобувачі освіти, учителі та батьки Висоцька сільська рада щиро вітає Вас з Днем знань та початком нового навчального року. На жаль, війна внесла в життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Сьогодні 1 вересня – День знань – незвичайне, але ми маємо продовжувати жити і працювати та вірити, що все буде гаразд. Все буде Україна!

09:05 01.09.2022

Державний аграрний реєстр

Державний аграрний реєстр – це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики за технічної допомоги Європейського Союзу для ефективного і прозорого розподілу та адміністрування усіх видів підтримки для українських аграріїв, що надаються в межах державних програм, у вигляді грантів від міжнародних партнерів, а також будь-яких інших видів технічної допомоги.

21:37 29.08.2022