Шановні вчителі Висоцької громади!

Щедра осінь принесла свято – День працівників освіти. Від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Бажаємо Вам, шановні вчителі, мудрі наставники - вдячності, любові, родинного затишку та доброї долі. Нехай усе хороше, що Ви віддаєте, повертається сторицею! Ваша робота – це не просто праця, це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі.

15:02 30.09.2022

З Днем села Партизанське

Шановні жителі села Партизанське, від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села. Саме любов до маленької Батьківщини не дала Вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні. Почуття відповідальності за життя дітей і добробут нащадків, за  майбутнє села змушує Вас берегти і цінувати місцеві багатства.

09:05 30.09.2022

Вічна пам`ять!

Минає 40 днів від дня смерті голови Висоцької сільської ради НОВИКА Аліка Олександровича. Висоцька громада зазнала непоправної втрати. Алік Олександрович відійшов у вічність, але залишив світлу пам`ять у наших серцях. У цей скорботний день, усі, хто знав Аліка Олександровича, згадайте його добрим словом та тихою молитвою. Вічна пам`ять! Царство небесне!

15:54 25.09.2022

З Днем села Городище

Шановні жителі села Городище, від імені Висоцької сільської ради та виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з Днем села та з нагоди храмового свята – Різдва Пресвятої Богородиці.

09:06 21.09.2022