З Днем села Вербівка та Золоте

Шановні жителі сіл Вербівка та Золоте, від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового свята - Дня села.

09:06 21.11.2022

Пробація України інформує

Пробація України інформує: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02EfUgBofxDNrmLMgtbeVGmV3P7SYMgZb6sHyWqF6MxgcvgbrnHR7ihrqChPXmWj8bl&id=100064753176467

15:38 17.11.2022

Курси професійної адаптації "Відкриття власної справи"

Відділ у Рівненській області Міністерства у справах ветеранів та відокремлений структурний підрозділ «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів та природокористування України» розробили програму спеціалізованих курсів професійної адаптації «Відкриття власної справи».

12:06 15.11.2022

Жахлива звістка про загибель воїна-земляка

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся Висоцької громади. Наш захисник, Опанасик Олександр Анатолійович, 1985 року народження, житель села Висоцьк, загинув під час виконання бойового завдання.

16:08 10.11.2022

З Днем Села Рудня!

Шановні жителі села Рудня, від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету прийміть вітання з нагоди свята - Дня села.

09:32 10.11.2022

Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаємо з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі! Ваша праця завжди на виду: Ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури. Слово, культура вбирає в себе багато аспектів. А розвиток культури – це основне завдання людей, що пов’язані з цією професією. Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними не схожими на інших. Завдяки щоденній праці клубних працівників, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно оберігаються джерела духовності, правди і краси.

09:02 09.11.2022

На Рівненщині запроваджують програму підтримки виробників молока

«Мова йде про відшкодування до 80 відсотків вартості (без ПДВ) закуплених племінних тварин для подальшого відтворення поголів’я. А саме телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності. Право на відшкодування закупівлі нетелів мають аграрії:

14:29 08.11.2022

З Днем села Тумень

Шановні жителі села Тумень, від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету  прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового  свята - Дня села.   Це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось.

09:07 08.11.2022