І знову нагорода

Завідувач сільського клубу села Людинь – Яцута Таїса Анатоліївна –  нагороджена Почесною грамотою Сарненської районної державної адміністрації з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури, високу майстерність, активну участь у мистецькому житті громади, відродження та встановлення кращих традицій національної культури.

17:08 09.11.2021

З Днем працівників культури

Шановні працівники культури Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!

09:27 09.11.2021

Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.

15:42 05.11.2021

Бібліотека в селі - платформа для культурного розвитку громади

З давніх-давен люди прагнули знань. Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людського духу, а книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу. Це – джерела мудрості. Ряди книжкових полиць містять у собі допитливий науковий пошук, насолоду прекрасним. Сучасна сільська бібліотека повинна швидко адаптуватись до потреб читача, його запитів. Саме такою є Туменська публічно-шкільна бібліотека Висоцької сільської ради, де створюють комфортні умови для читачів досвідчені бібліотекарі – Юрчук Олена Іванівна та Соловей Людмила Федорівна. Це не просто бібліотека, а інформаційний центр. В ньому створено сприятливі умови для читання, творчості, самореалізації, спілкування. В бібліотеці наявні інформаційні зони, зони відпочинку та творчості, виставки.

17:01 03.11.2021