У Висоцькій громаді відбулася «Розминка від чемпіона»

Сьогодні у Туменському ЗЗСО відбулося справжнє свято спорту. Адже в рамках заходів «Розминка від чемпіона», що протягом навчального рокупроводить на Рівненщині комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»» Рівненської обласної ради, завітав  майстер спорту України з пауерліфтингу Михайло Марчук, який розповів здобувачам освіти про цей цікавий вид спорту.

17:25 09.12.2021

Ноутбук кожному вчителю

Вчителі Висоцького освітнього округу отримали 20 ноутбуків, придбаних за державні кошти та співфінансування з місцевого бюджету. Педагогам буде простіше організовувати освітній процес, зокрема, дистанційне навчання. Це вдалося реалізувати завдяки проекту «Ноутбук кожному вчителю».

10:12 09.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку із послабленням карантину, у Дубровицькій районній філії Рівненського  обласного центру зайнятості введено наступні зміни в обслуговуванні клієнтів служби зайнятості.

17:39 07.12.2021

Грамота до Дня місцевого самоврядування

Начальник відділу юридичного забезпечення діяльності ради, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи Висоцької сільської ради Тинко Ольга Павлівна отримала грамоту голови Сарненської районної державної адміністрації Олександра КОХАНА за сумлінне виконання обов’язків посадових осіб органів місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

17:16 07.12.2021

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.

15:54 07.12.2021

З Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

09:37 07.12.2021