Новорічна казка у Висоцькій громаді

Новий рік - одне з найдавніших і найулюбленіших свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, яку з нетерпінням чекають люди.

10:02 04.01.2022

Топ-10 держпослуг, які шукали українці на Гіді з держпослуг у 2021 році

Як отримати пакунок малюка, єПідтримку, довідку ОК-7 або зареєструвати місце проживання чи отримати соціальну допомогу? Усі відповіді є на Гіді з держпослуг! Підготували добірку ТОП-10 держпослуг, які українці шукали на порталі у 2021 році.

12:40 31.12.2021

Вітання

14:29 24.12.2021

Шановні віряни Римо-Католицької церкви! Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!

Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

11:50 24.12.2021

Послуги для морського та річкового транспорту на Гіді

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко — уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному порталі.

17:52 21.12.2021

Конкурс на найкращий соціальний проєкт

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

12:16 21.12.2021

Святий Миколай відвідав діток Висоцької громади

В Україні діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня, адже Святий Миколай виконує найпотаємніші бажання і приходить в гості з подарунками.  Діти з Висоцької громади були слухняними і чемними, тому Святий Миколай завітав і в садочки, і в школи, і до найменших жителів з солодкими подарунками.

14:10 20.12.2021