Компенсація роботодавцям за працевлаштування ВПО

Роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану внутрішьо переміщену особу. Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця упродовж 2 місяців з дня працевлаштування.

13:36 31.03.2022

За фото та відео про розташування чи переміщення військової техніки відтепер загрожує серйозна відповідальність

Місцевим "папараці" та любителям "хайпонути", кажучи молодіжним сленгом, на сенсаційних фото та відео про розташування чи переміщення військової техніки відтепер загрожує серйозна відповідальність

13:32 31.03.2022

Відповідальність за мародерство та інші злочини, скоєні під час воєнного стану

Тема мародерства сьогодні є актуальною як ніколи, оскільки українці зіштовхнулися з проблемою збереження свого майна під час війни. Трапляються випадки, коли мародери розкрадають майно жителів міст, які покинули місце свого проживання, рятуючись від обстрілів та бомбардувань. Жахливо, що крадії «працюють» в оселях громадян прямо під час обстрілів, в той час, коли власники майна перебувають в бомбосховищах, тобто позбавляють засобів існування людей, які й так перебувають у критичній ситуації.

13:28 31.03.2022

Отримання посвідчення водія в разі заміни, втрати або викрадення здійснюється без подання відповідної медичної довідки

Кабінет Міністрів України дозволив здійснювати обмін посвідчення водія та отримання його в разі заміни, втрати або викрадення - без подання медичної довідки встановленого зразка до територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ.

13:24 31.03.2022

Що таке бойовий імунітет і на кого він поширюється?

21.03.2022р року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та інших законодавчих актів України щодо визначення обставин, що виключають кримінальну протиправність діяння та забезпечують бойовий імунітет в умовах дії воєнного стану» (https://bit.ly/36TaZYa), яким зокрема внесено зміни до Закону України «Про оборону України».

13:13 31.03.2022

Про заборону відвідування населенням лісів і в`їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану

20:16 26.03.2022

Кімнатами для конфіденційного побачення системи безоплатної правової допомоги можуть користуватися усі адвокати

Система безоплатної правової допомоги готова надати доступ до кабінетів для проведення конфіденційних зустрічей адвокатів з клієнтами не тільки адвокатам, які співпрацюють з системою БПД.

20:21 24.03.2022

Хто такі колаборанти і яка для них передбачена кримінальна відповідальність?

15 березня в Україні набрав чинність Закон України від 3.03.2022 № 2108-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність».

20:18 24.03.2022