Увага конкурси!

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурси з визначення проектів розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, інститутами громадського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримки у 2023 році у тому числі у напрямку національно-патріотичного виховання.

16:09 20.01.2023

Кіберполіція інформує про проект «МRIYA» для об`єднання небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет

Департамент кіберполіції Національної поліції України спрямовує зусилля щодо протидії російській агресії в мережі «Інтернет», зокрема, кіберполіцією створено платформу «МRIYA», яка спрямована на протидію фейковим та проросійським ресурсам, а також протидії кремлівським медіа-пропагандистам, оскільки на даний час поширення правдивої інформації в мережі є критично-необхідним. На сьогодні даний проект являється найбільшою спільнотою, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в мережі «Інтернет».

17:34 17.01.2023

Пробація інформує

14:09 10.01.2023

З 1 січня 2023 року набирає чинності Закон України №2620-IX "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон).

10:51 30.12.2022