До уваги жителів Висоцької громади!

Висоцька сільська рада інформує, що з метою підвищення обороноздатності країни на відстані 5000 м від державного кордону фахівцями інженерно-саперних підрозділів вибудовано систему мінно-вибухових загороджень. Власникам авто-, мото-, вело транспорту, а також власникам гужових підвід заборонено заїжджати на узбіччя, а також користуватися польовими та лісовими дорогами. Дозволено пересуватися лише головними дорогами, які ведуть до населених пунктів у п`ятикілометровій прикордонній смузі.

15:34 16.12.2022

Безпека під час відключення електропостачання

Українці продовжують жити в умовах аварійних та планових відключень електропостачання. Чимало громадян в такі моменти користуються найпростішим джерелом освітлення - свічками. Тож нагадуємо правила, щодо їх безпечного використання.

16:54 12.12.2022

Просвітницька кампанія про ризики торгівлі людьми

Міністерство соціальної політики, за підтримки Координатора ОБСЄ з питань боротьби торгівлею людьми, в контексті попередження ризиків сексуальної та трудової експлуатації українських жінок та дітей з числа біженців у європейських країнах "Будьте в безпеці" https://www.helpforukrainians.info/ukrainian/, яка містить інформацію про ризики торгівлі людьми та ресурси для уникнення таких ризиків, включаючи інформацію про номери гарячих ліній та контакти агенцій, що допомагають постраждалим.

09:26 09.12.2022

Шановні військовослужбовці!

Від імені Висоцької сільської ради, виконавчого комітету щиросердно вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України!

09:04 06.12.2022

До уваги жителів Висоцької громади

У зв’язку з введенням з 24.02.2022 воєнного стану в Україні, згідно Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року №64/2022, Висоцька сільська рада інформує населення, про виконання Наказу Начальника Рівненської обласної військової адміністрації №37 від 23.03.2022 року «Про заборону відвідування населенням лісів і в`їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану», а також недопущення будь-яких робіт, які могли б порушити систему інженерних загороджень у прикордонній смузі Висоцької громади.

15:42 05.12.2022