Збільшено доходи на будівництво спортивного залу на території Золотинської гімназії

Рішенням сесії Висоцької сільської ради від 22.03.2021 року № 242 збільшено доходи спеціального фонду за рахунок іншої субвенції з місцевого бюджету  у сумі 680 000,00 грн.  на будівництво спортивного залу на території Золотинської ЗОШ I-II  ступенів по вул. Л.Українки 21 в с. Золоте, Дубровицького району, Рівненської області ( в тому числі виготовлення проектно - кошторисної документації)

11:27 04.08.2021

Християнський табір ЄХБ «Скеля спасіння» в селі Висоцьк

У селі Висоцьк з 03.08.2021 – 05.08.2021 проходить християнський табір ЄХБ «Скеля спасіння», який охопив понад 120 дітей віком від 6 до 16 років. Програма табору насичена та цікава: біблійні уроки, розваги, батути, спортивні та розвиваючі ігри. Завдяки підтримці Висоцької сільської ради і місцевих підприємців забезпечено допомогу в організації одноразового харчування всіх учасників табору. Діти веселі і щасливі.

11:13 04.08.2021

Податкова інформує

Понад 6,6 млрд гривень надійшло до зведеного бюджету від платників податків Рівненщини

10:58 04.08.2021

Майже 396 млн грн податку на прибуток сплатили підприємства Рівненщини

15:27 30.07.2021

Податкова інформує

Податкова амністія: хто може скористатись і подати нульову декларацію

17:29 29.07.2021

Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних

В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів.

10:51 29.07.2021

Податкова інформує

Неповнолітня особа може отримати електронні довірчі послуги лише за згодою батьків

17:38 28.07.2021