Всесвітній день охорони праці

28 квітня в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці. Мета запровадження цього дня – привернути увагу до проблем збереження життя та здоров'я людей у процесі трудової діяльності. Відтак це професійне свято стосується кожної людини, що заробляє на життя власною працею.

14:37 28.04.2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло 37 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

09:07 26.04.2023