До уваги жителів Висоцької громади!

13.07.2023 на 12:00 год. заплановано здійснення прийому громадян керівництвом управління головної інспекції ГУНП в Рівненській області та ВП №1 Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області із мешканцями, активом громади та депутатським корпусом Висоцької ОТГ та Миляцької ОТГ Сарненського району Рівненської області під час якої останні матимуть змогу отримати від поліцейських вичерпні відповіді щодо якості надання поліцейських послуг відповідно до компетенції, обговорити пропозиції, клопотання, скарги щодо роботи правоохоронців.  Метою даного прийому є встановлення відкритого діалогу між поліцією та громадськістю, обговорення питання тісної співпраці та взаємодії з населенням щодо покращення загального стану правопорядку на території громад, а також визначення рівня довіри населення до поліції.  Запрошуємо всіх мешканців вказаних громад відвідати запланований захід.

16:24 10.07.2023

До уваги жителів Висоцької громади!

17:27 05.07.2023