9 березня - День народження Т. Г. Шевченка

Сьогодні, 9 березня, в Україні святкують 204-у річницю від Дня народження  Тараса Шевченка.

З нагоди цього свята організовано  тематичні виставки у Вербівському НВК (бібліотекар Конончук Г. В.)                             та Людинській ЗОШ І-ІІІ ст. (бібліотекар Грицюк Г. О.)

У Висоцькій ПШБ з музейною експозицією  відбулося цікаве свято, присвячене Дню народження нашого славетного Кобзаря. Вчителі Висоцької ЗОШ Ціпух Ганна Віталіївна та Деревенко Вікторія Вікторівна розповіли діткам про життя та творчість Шевченка. А бібліотекар Малько Марія Василівна підготувала цікаву тематичну поличку про Кобзаря.
Дітки прочитали вірші Тараса Григоровича. Журі у складі Лебедович Людмили Адамівни, Малько Марії Василівни та Коркош Тетяни Іванівни розподілили місця між учасниками:
1  - Бєлкіна Софія та Гром Катерина.
2- Махно Софія та Велюнець Анастасія.
3- Савицький Віктор та Бєлкін Євгеній.

Переможцям були вручені подарунки та грамоти.

У холі Золотинської  ЗОШ також відзначали 204 річницю від дня народження Т.Г.Шевченка. Його пам’яті був присвячений літературний конкурс «Пам’ятаймо Шевченка», де учні 7 та 8 класів змагалися на кращого знавця життя і творчості поета. За кількістю правильних відповідей перемогла команда «Кобзарі» (8 клас). В ході гри було помічено, що діти багато знають про Тараса Григоровича, а ще вміють виразно читати його вірші. «Головне не перемога, а участь» - сказала вчитель української мови та літератури Ольга Григорівна, і подякувала всім за чудову гру.