Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям

Дата: 09.02.2021 17:08

Приємна новина, що в даному питанні Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.
Радує те, що нарешті, нам не самим прийдеться вирішувати питання важливі для населення громади. Важливо те, що новостворені громади тільки стають на ноги, так би мовити, і підтримка з боку держави в цьому, а ми надіємося, що і в інших питаннях вона буде теж, полегшить життя у віддалених ТГ.