Висоцька сільська рада та виконавчий комітет висловлює СЛОВА ЩИРОЇ ПОДЯКИ

Дата: 09.02.2021 09:31

Цьогорічна зима не лише радує нас снігом та морозом, перетворюючи все навколишнє у справжню казку, але й засмучує тяжкими погодними умовами.

За доброю традФото без описуицією, що вже склалася протягом останнього часу, не залишились осторонь проблем Висоцької громади, на території якої здійснюють свою діяльність ДП «Висоцьке лісове господарство», ТОВ «Торф Ленд Україна», підприємства та установи громади.

Висоцька сільська рада та виконавчий комітет висловлює СЛОВА ЩИРОЇ ПОДЯКИ  ДП «Висоцьке лісове господарство», ТОВ «Торф Ленд Україна», Степану Олександровичу ГЛОВАЦЬКОМУ за співпрацю, надану спецтехніку,   за те  що долучилися до ліквідації наслідків снігової стихії.

Окремо подякував за розчищення території населених пунктів  і сільський голова Алік Олександрович НОВИК, висловивши вдячність за надану допомогу та надію на подальшу співпрацю.
          Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем громади.

Божого благословіння та  стабільності у всіх Ваших хороших починаннях!