Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

Зі святом весни!!!!!

              Весна - найпрекрасніша пора року. З її приходом бринять струмочки, розквітають перші квіти, мрійливо співають пташки. Разом з весною приходить свято 8 Березня. 
      З нагоди цієї чудової дати у Висоцькій об'єднаній територіальній громаді, а саме у селі Людинь,  відбувся святковий концерт. Завітали до жителів села Людинь гості - вокальний ансамбль «Намисто» ( м. Дубровиця, керівник Ірина Потер).

          Різнобарвною і цікавою була концертна програма. Залюбки сміялись глядачі з дотепних гуморесок. На сцені лунали задушевні українські пісні. Багато ніжних, лагідних, приємних слів звучало про жінку, маму, бабусю.
        Сільський голова об'єднаної територіальної громади Гура Людмила Федорівна від себе та від жителів сіл висловила щиру подяку учасникам святкової програми за організацію та проведення чудового концерту.
      Шановні жінки! Від щирого серця вітаємо Вас зі святом весни. Бажаємо вам міцного здоров'я, жіночого щастя, добра і любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій і добробут, а Ваші серця  зігріває тепло  та повага  рідних  і близьких.

   Зі святом весни!
                                                                                                                                                          Зав.клубом с. Людинь Таїса Яцута.« повернутися до списку новин