Звіт профспілки

5 березня відбулися звітні збори профспілки Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів. На засідання були запрошені: В.М. Твердюк, голова ради районної організації профспілки  працівників освіти та М.В. Рожко, завідувач сектору освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради.

З детальним аналізом виконання колективної угоди у 2017 році виступили: директор школи В.П. Креденсир та голова профспілкового комітету закладу  Ганько Н.В.

Твердюк В.М. у своєму виступі відмітила позитивні та негативні сторони фінансування закладів освіти через освітню субвенцію, зупинилася на аналізі партнерства ради профспілки з  Висоцькою громадою,  а Рожко М.В. звернув увагу на утримання шкіл громади, перспективи розвитку освіти  у 2018 році.