Про скликання чотирнадцятої сесії сільської ради

ВИСОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Дубровицького району

Рівненської області

сільського голови

Від 09. 01. 2017 р.                                                                                           № 02

Про скликання чотирнадцятої

сесії сільської ради

На підставі ст. 46 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати чергову  чотирнадцяту  сесію сільської ради на 22.01.2018 р. на 14.00 год.

На сесію винести питання:

1. Про затвердження штатних розписів установ Висоцької сільської ради.
  2. Про умови оплати праці сільського голови Гури Л. Ф. у 2018 році.
  3. Про умови оплати праці заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Самка С. І. у 2018 році.
  4. Про затвердження Програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2018 – 2020 роки.
  5. Про вихід з членів особистого селянського господарства.
  6. Про затвердження проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність гр. Солов’ю В.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Людинь по вул. Огородня.
  7. Про звіт сільського голови та роботу  сільської ради в 2017 році .

Сільський голова                                                          Л. Ф. Гура

Читати далі