Висоцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

Спортивна зима. Висоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

        26 січня  2018 року у Висоцькій  школі проходив традиційний баскетбольний турнір серед дівчат на "Приз      Г. Петровської". Найсильніші баскетболісти п'яти команд району розігрували першість, виборюючи  перехідний кубок чемпіонів: Лютинського НВК, Селецького НВК, Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Дубровицького ліцею та Висоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

       З вітальними словами та побажаннями хорошої гри звернулися до юних спортсменок: Рожко М.В., завідувач сектору освіти, молоді та спорту Висоцької сільської ради, директор ДЮСШ Стасько С.М.

    Турнір проходив у дружній атмосфері за цікавої спортивної боротьби між командами. Приємно і гордимося за наших дівчат, що і цього року кубок не залишив стін рідної школи.

           І м. Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Сабан А.Р.)

           ІІ м. Дубровицька ЗОШ №2

           ІІІ м. Лютинський НВК

       Окремі відзнаки за хорошу гру отримали: Берестень Б., Протосавицька О., Опанасик М.

    Переможці та призери турніру нагородженні кубками, медалями, грамотами та солодкими призами. Тісніше спілкування між учасниками турніру продовжувалося за частуванням кулешу.

       Окремі слова вдячності за ініціативу та спонсорську допомогу Висоцькій сільській раді та ДП "Висоцьке лісове господарство".« повернутися до списку новин