Березень в Україні часто називають ШЕВЧЕНКОВИМ

Дата: 10.03.2020 21:44

Березень в Україні часто називають ШЕВЧЕНКОВИМ

І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щоразу новим, неповторним. Адже Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу.

Сьогодні у Висоцькій ПШБ Ю. Карпович, директор центру культури та дозвілля Висоцької сільської ради, провела для учнів 4 класу Висоцької ЗОШ І – ІІІ ступенів інформаційну годину «Життєвими і творчими стежками Тараса Шевченка». Учні переглядали тематичні відеоролики, розгадували ребуси, доповнювали поезії Шевченка, переглядали його картини та автопортрети, знайомилися із висловами відомих людей про Тараса Шевченка, опрацювали прислів’я із Букваря Шевченка та пояснювали їх, дізналися цікаві факти, пов’язані із Кобзарем, працювали над  лепбуком. М. Малько, бібліотекар ПШБ, організувала цікаву фотозону, присвячену Шевченківським дням.