15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 14.02.2020 14:08

Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»

31 рік тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України, 3360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3560 – стали інвалідами. Згодом війну в Афганістані керівництво тодішнього СРСР визнало політичною помилкою, однак це аж ніяк не применшує особистого подвигу тих, хто став прикладом самопожертви та вірності військовій присязі.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

Виконували інтернаціональний обов’язок і жителі нашої громади: Серко Петро Михайлович, Буба Павло Карпович, Радчук Ігор Ярославович, Тинко Адам Васильович, Мисько Микола Якович Мисько Павло  Васильович, Конончук Анатолій Андрійович, Вабіщевич Михайло олександрович, Рожко Володимир Євгенович, Дуля Володимир Семенович, Пляшко Ігор Володимирович.

Дякуємо усім Вам за Ваше вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління.

Бажаємо міцного здоров’я і мирного неба. Впевненості за долю своїх рідних і держави, мужності і мудрості здолати усі життєві перешкоди,  здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України.

І ми завжди будемо пам’ятати  про кожного нашого загиблого співвітчизника.