Зустріч з дитячим письменником Сергієм Гридіним

Дата: 12.02.2020 20:35

Фото без опису12 грудня у Дубровицькій районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч з українським дитячим письменником Сергієм Гридіним.

Сергій Володимирович Гридін народився 8 липня 1971 року в місті Здолбунів Рівненської області.

У дитинстві був повновидим, тому, щоби скинути зайву вагу, із 14-ти років захопився спортом. Це додало твердості характеру.

Після закінчення Здолбунівської школу, намагався вступити до Київського державного університету на факультет міжнародного права, але вступні іспити виявилися невдалими. Пішов працювати до слюсарної бригади. Через рік став студентом економічного факультету Рівненського інституту інженерів водного господарства (нині національний університет).

Писати твори почав після однієї з перевірок на роботі. Бажання відірватися від реальності й поринути у світ, далекий від законів про корупцію, бухгалтерської документації та в'їдливих контролерів переросло в написання першої книги про Федька.

• Книга «Федько у пошуках чупакабри» увійшла до довгого списку премії «Книга року ВВС-2012».
  • Переможець конкурсу «Краща книга Рівненщини» в номінації «Краще видання для дітей» (2013) та «Краще видання для юнацтва та молоді» (2015).