Панораму творчих уроків у Висоцькій ЗОШ розпочато

Дата: 11.02.2020 17:49

З 11 лютого у Висоцькій ЗОШ стартувала панорама творчих уроків учителів, які атестуються. Ефективним комунікатором та фасилітатором, коучем, який формує знання та навички у сучасному світі стала вчитель-методист Мосійчук І. А. , яка провела урок із зарубіжної літератури у 7 класі на тему «К. Симонов «Жди  мене…» Поетизація високого почуття, розкриття його сутності» .

Хомич Олена Віталіївна провела у  4 класі  показовий, інтегрований урок за темою: "Змінювання дієслів за часами. Антарктида - найхолодніший материк".
Про материк, який не належить жодній країні світу, на якому найнижча температура - 80 С та немає постійного населення, усі присутні на уроці  дізнавалися з цікавістю.