На Андрія дівчата гадали...

Вже традиційно, напередодні свята Андрія, у Людинській школі відбулися вечорниці. Господиня свята, Белеля Світлана Йосипівна,  підготувала для  учнів цікаві ворожіння та розваги. Спочатку дівчатка поворожили на судженого: чи добрим буде господарем, чи буде кохати свою дружину. А ще дівчата дізналися котра з них першою заміж вийде. Але справжні розваги розпочалися, коли до хати завітали хлопці. Жарти, пісні, солодощі – це те, що із собою принесли юнаки на вечорниці.

Свою спритність хлопці показали, коли кусали калиту. А ще всі гуртом пограли у народні ігри: «Явор», «Фанти».
Поспівали, пограли і смачними вареничками усіх  пригостили.
Метою такого заходу є відтворення давніх народних традицій та виховання у молодшого покоління прагнення не забувати своє коріння.