100 днів у школі

Ось минуло вже цілих 100 днів шкільного життя першокласників. Перші 100 днів нового, важкого, напруженого шкільного життя.
17 грудня 2019 року Ганько Н.В., учитель 1 класу Висоцької ЗОШ, разом зі своїми вихованцями, запросила батьків, учителів, щоб разом весело, пізнавально  відсвяткувати свої перші іменини – 100 днів у школі.

Свято вдалося! Вдячні батьки, допитливі учні, мудра вчителька, позитивні емоції, солодка каша та подарунки від благодійного фонду з Німеччини '' Допомога дітям Чорнобиля''.
Після ста днів настає сто перший і навчання у школі для першачків продовжується. Всі мають одне завдання – навчити дитину, виховати її, щоб стала вона справжньою Людиною з великої літери. І такі заходи як «100 днів у школі» один із багатьох кроків до досягнення цієї благородної мети.