З Днем народження тебе, юна ювілярко!

Дата: 14.12.2019 22:35

13 грудня Висоцька сільська рада відсвяткувала своє 80-річчя.

Святкування розпочалося з відкриття центру надання адміністративних послуг у с. Висоцьк, який працюватиме для жителів громади. Затверджено 50 послуг, які зможуть отримати громадяни.

Ідея створення ЦНАПу належала депутатам сільської ради на чолі з сільським головою.

Для реалізації програми  «U-LEAD з Європою» Висоцькою сільською радою було проведено ремонтні роботи приміщення, де розташовано ЦНАП. Розширили приміщення, провели ремонт та повністю облаштували його для потреб людей з інвалідністю.  Допомогу в розробці сучасного дизайну, а також в оснащенні центру технікою та меблями громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

Приміщення ЦНАПу повністю облаштували на 5 стаціонарних, а також одне віддалене робочі місця в с.Людинь.

Центр надання адміністративних послуг  – це єдине приміщення, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.

Незважаючи на зайнятість та щільний графік роботи, на святі були  почесні гості:  виконуючий обов’язків голови Дубровицької районної державної адміністрації Кохно Микола Іванович, голова Дубровицької районної ради Кухарець Микола Миколайович, депутат Рівненської обласної ради Сухович Віталій Миколайович, помічник Народного депутата попереднього скликання Яніцького Василя Петровича Слободзян Оксана Семенівна, директор ДП «Висоцьке лісове господарство» Торчило Віталій Федорович, начальник Дубровицького відділу пенсійного фонду Котяш Микола Філімонович, директор Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Грицюк Василь Миколайович, голова Миляцької  об’днаної територіальної громади Хлебович Федір Федорович, отець Андрій.

Гості свята відвідали Народний музей історії села Висоцьк, де захоплюючу екскурсію проводив зберігач фондів Яцута Григорій Васильович. Після цього усі пішли на гостини у Висоцьку ЗОШ, ознайомилися з умовами, у яких навчаються учні 1-4 класів та  побачили спортивну залу, де  займаються спортом  усі здобувачі освіти даного закладу. А Кохно Микола Іванович подарував м’ячі для учнів школи.

Продовжилося святкування на урочистому концерті у Висоцькому СБК, де кожен  із присутніх хоч чимось: чи то долею, чи то душею, чи то справами добрими – та причетний до цієї знаменитої події.

Задували свічки на іменинному торті люди, які більше за інших несуть та несли  на собі тягар відповідальності за громадські справи, які день при дні, без вихідних і відпусток працювали на благо територіальної громади, відстоюючи її запити та інтереси: нинішня господиня громади – наш сільський голова Людмила Федорівна Гура та голова Висоцької сільської ради 1982-2005-го років Григорій Васильович Яцута.

Музичні вітання для всіх присутніх лунали від хорового колективу Миляцької ОТГ (керівник Геннадій Якимович), учасників вокального колективу «Височанка» та народного аматорського вокального колективу «Журбина»  (керівник Таїса Яцута).

Усі присутні у святковій залі із захопленням слухали виступи учасників та щиро аплодували їм за подаровані милозвучні пісні.

Гордістю нашої сільради є люди, які своєю працею, активною життєвою позицією зробили значний внесок у розвиток Висоцької сільської ради, за що їм і було оголошено подяку. Це  Макаревич Олександр Кузьмич, Нагорна Тетяна Іовівна, Полховська Любов Степанівна, Рожко Тетяна Михайлівна,Чайковський Олександр Наумович, Майнека Віктор Іванович, Красюк Клавдія Петрівна, Паливода Петро Васильович, Малько Марія Гаврилівна, Кафтан Олександр Ісаакович, Яцута Григорій Васильовичу, Самко Сергій Іванович, Гловацька Євгенія Іванівна, Гловацька Раїса Іларіонівна, Нагорна Любов Яківна, Ліщук Любов Данилівна, Конюська Марія Макарівна, Конюська Тетяна Миколаївна, Нагорна  Парасковія Панасівна, Богатько Віра Юріївна.

Щиро вдячні тим, хто організовував День народження сільради та прийшов розділити святкові моменти. Адже всі присутні у залі були  як одна велика родина.

Бажаємо, щоб кожне Ваше починання було успішно втілене в життя.

А наша  громада хай у добрі та щасті живе!