Засідання педагогічної ради у Висоцькій ЗОШ

Дата: 25.11.2019 12:21

31 жовтня 2019 року проходило засідання педагогічної ради "Використання технологій партнерства при здійсненні освітнього процесу в умовах НУШ". В творчій атмосфері, активній дискусії учителі ділилися досвідом роботи.

Махно О.М., класний керівник 2 класу, презентуючи власний досвід роботи, акцентувала увагу на тому, що з перших днів навчального року батьки стали її помічниками  під час проведення навчальних занять і виховних заходів. З’явилась традиція проведення майстер-класів від батьків. Налагодженню співпраці з учнями допомагають ранкові зустрічі, під час яких вчитель моделює поведінку яку очікує від дітей.

Мосійчук І.А., учитель зарубіжної літератури, моделюючи фрагмент уроку показала, що місія вчителя  нової української школи - допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Творчі завдання, ігрові моменти, лепбуки - це цікаво, весело, корисно.

Махно М.Ф., класний керівник 6 класу, зазначила, що педагогіка партнерства вимагає змінитися і самому вчителю. В умовах Нової української школи робота в команді, вміння слухати один одного набуває нового змісту. Щоденна увага до дитячої праці і творчості дозволяє підвищувати їхню самооцінку, формує гідність.

Ціпух Г.В., асистент вчителя, розкрила особливий вид партнерства - соціальний в інклюзивному класі.

Деревенко В.В., практичний психолог, провела декілька вправ які підтримують здорову психологічну взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу.

Новими ідеями, педагогічними знахідками наповнили "Валізу творчих прийомів"