Участь у зональному етапі обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино!»

Дата: 21.10.2019 09:20

20 жовтня 2019 року хореографічний гурт «Амбер» Вербівського СК (керівник – Іван Твардовський) , Таїса Яцута, солістка Людинського СК, народний аматорський вокальний ансамбль «Журбина» клубу с. Людинь (керівник – Таїса Яцута) представляли Висоцьку ОТГ у м. Сарни на зональному етапі обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино!»
В усіх нас шквал позитивних емоцій, задоволення та купа вражень. З нетерпінням чекаємо на оголошення результатів.
Висловлюємо щиру вдячність сільському голові, Гурі Людмилі Федорівні, за допомогу в організації поїздки до м. Сарни!!!