Футбольний матч

Дата: 15.10.2019 10:17

13 жовтня, напередодні Дня Українського козацтва, на території  ДП «Висоцьке лісове господарство» відбувся футбольний турнір між двома командами учнів, «вчорашніх» випускників Висоцької ЗОШ та учасників АТО.

Із великим азартом вболівальники брали участь у футбольній вікторині, яка проходила між матчами.

Савончук Анастасія та Берестень Дарина підтримували гравців патріотичною піснею про футбол.

Заступник сільського голови Сірко М. І. та директор Висоцької ЗОШ Креденсир В. П. нагородили команди оригінальними подарунками. Медаль отримала і Макаревич І. В., педагог-організатор Висоцької ЗОШ, за організацію свята.

По завершенню гри всіх частували смачним кулішем та солодощами від        ДП «Висоцьке лісове господарство».

Відвідали також і курган-могилу Коробки, ушанувавши пам’ять воякам, які захищали рідну землю.