ВЕЛОПРОБІГ

12 вересня в рамках Олімпійського тижня відбувся спортивно-патріотичний велопробіг учнів Людинської школи. В ході велопробігу учасники подолали приблизно 30 км. Юні спортсмени вшанували пам'ять захисників України в урочищі Праседувка та біля пам'ятної могили першому сотнику УПА Григорію Перегійняку (поблизу с. Висоцьк).

Колону учасників велопробігу супроводжували: вчителі фізичної культури Ютовець Ю.П., Буба І. С., медична сестра Єлісєєва О.А. та заступник з виховної роботи Котяй Л.Г.

Велопробігу посприяла навіть хороша сонячна погода. Учасники хоч і потомилися,  але залишилися дуже задоволеними.

Незабутні враження залишив по собі цікавий велопробіг - це справжнє свято, що об'єднує спорт, патріотизм та здоровий спосіб життя.