День цивільного захисту

Дата: 06.05.2019 10:39

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у ЗОЛОТИНСЬКІЙ ЗОШ відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

На першому уроці учні початкових класів переглянули навчальні мультфільми про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах;
провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях";
взяли участь у виставці малюнків ,,Наша безпека";
учні старших мали змогу практично ознайомитися із індивідуальними засобами захисту органів дихання та шкіри;
медичний працівник продемонструвала надання першої медичної допомоги для дітей.
Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.