Шевченківські дні у Людинській школі

Дата: 29.03.2019 21:30

205-річчя з Дня народження Великого Кобзаря відзначили у Людинській школі.
14 березня відбувся святковий захід «Шевченківська світлиця», метою  якого було  віддати належну шану українському Титану слова, показати свою любов до нього.
Учасники драмгуртка представили літературну інсценізацію про дитячі захоплення та багатогранну творчість Кобзаря. Глядачі (учні 5-8 класів) оплесками зустріли малого Тараса, який «шукав свою долю» у маляра. Пізніше на сцені вже дорослий Шевченко вміло вів діалог зі своїм Дитинством. Письменник, згадуючи минуле, бачив видіння: до нього одна за одною приходили Причинна, Русалка, покритка Катерина та кохана Мар’яна – чарівниця. Ніжно і сумно звучали слова із вуст ліричних героїнь. Учні, слухаючи монологи про важке життя і нещасливу долю, поринали у світ шевченківської епохи. На завершення інсценізації Тарас Григорович зустрівся із дівчинкою у віночку у вишитому строї, яка уособлювала всіх жінок його літературних творів. Учасниками  драмгуртка під керівництвом Пляшко Марії Михайлівни вразили усіх присутніх грою і  подарували позитивні емоції та хороший настрій.

Після літературного заходу всі учні із зацікавленням подивилися 2 короткометражні документальні фільми про цікаві факти із життя Т. Г. Шевченка.