КОНКУРС ЗАЧІСОК

Дата: 29.03.2019 21:15

"Краса врятує світ".  - Сказав давньогрецький філософ.

Під цім гаслом 15 березня у Золотинській школі був проведений конкурс на найкращу шкільну зачіску. Радості дівчат і захопленню хлопців не було меж.  Всіх вражала креативність, сучасніть  зачісок конкурсанток. Журі оцінили старання дівчат і визначили найкращих.

Отже,

І місце: Соловей Олена (5 клас), Черпак Діана (6 клас), Ткачук Дарина (5 клас), Примакова Валерія (2 клас), Єфімець Софія (1 клас), Базилевич Аліна (4 клас), Мельник Софія (1 клас), Шерстюк Анна (1 клас), Базилевич Анна (2 клас), Пашкевич Софія (2 клас).

ІІ місце: Івашин Софія (2 клас), Приходько Галина (1 клас), Рожко Тетяна (1 клас) .

ІІІ місце: Супруневич Анастсія (5 клас), Андрєєва Діана (5 клас), Бубнович Іванна (1 клас), Ляшко Софія (2 клас) .

Побажанням конкурсанток і присутніх на конкурсі було частіше робити такі заходи, тому що так хочеться приносити красу в цей світ.