ЯРМАРОК

Учні Золотинської  школи вирішили пригадати традиції наших пращурів і створити в школі невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку.

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить ярмарок у нашій школі. Так було й 8 лютого. Від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту. Це був не просто ярмарок, це було свято-феєрія. Торгувати допомагали батьки. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й купували їх на інших торговельних точках.

Дорослі та малі залюбки продають і купують. Кожен хоче продати своє та купити щось смачненьке. Місця для торгівлі вистачило всім.

На один день територія школи перетворилася на справжній "Сорочинський ярмарок".

Проведене свято принесло всім хороший настрій, об`єднало зусилля батьків, учнів, вчителів. Усі залишилися задоволені і в гарному настрої.  Такий захід згуртовує учнів, учителів, батьків та громадськість.

А загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї нашої цікавої та потрібної шкільної справи.