ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 2019

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

День Безпечного Інтернету  у Золотинській ЗОШ прошов під темою: "Кібербезпека - безпека сучасної людини"

До Всесвітнього Дня безпечного Інтернету було проведено заходи для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет:

1. Для учнів 9 класів проведено урок із теми «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»
  2. Учні початкових класів та 5-6 класи переглянули мультфільми «Казка про Інтернет» та «Фіксіки» (на тематику Інтернету та загроз в Інтернеті).
  3. Класні керівники провели виховні години на тему «Безпека в Інтернеті».