Проведення опитування працівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 22.01.2019 15:44

Відповідно до Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 р. № 67-р, одним із напрямів цифрового розвитку на державному рівні визнано реформування освітньої галузі, зокрема в частині її цифровізації.

Цифровізація – насичення фізичного світу електронно-цифровими пристроями, засобами, системами та налагодження електронно-комунікаційного обміну між ними, що фактично уможливлює інтегральну взаємодію віртуального та фізичного, тобто створює кіберфізичний простір.

Інститут повідомляє, що відповідно до плану роботи та з метою виявлення стану використання інформаційно-цифрових ресурсів у закладах освіти області проводиться регіональне опитування «Цифровізація освіти. Регіональний досвід».

Опитування проводиться за двома напрямами:

для учителів закладів загальної середньої освіти за посиланням https://goo.gl/NCFghf .

директорів закладів загальної середньої освіти за посиланням https://goo.gl/3yu9Zw .

Просимо до 07 лютого 2019 року поширити дану інформацію серед педагогічної спільноти району, міста, ОТГ та сприяти їх участі в опитуванні.

В. о. ректора                                                                                                В. ДОЛІД

Басараба Наталія Анатоліївна,

64-96-64