День Святого Миколая у Висоцьку

Дата: 26.12.2018 17:56

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий  час розпочинається 19 грудня,  у День Святого Миколая. Напередодні цього дня малюки  пишуть листи до Чудотворця, а перед святом згадують всі свої добрі та погані вчинки, зважують: чого більше.

У Висоцькій ЗОШ  давно склалася традиція вітати школярів з цим святом, яке організовують учні 10 класу. Особливу увагу отримують діти пільгових категорій та ті, які мають проблеми зі здоров’ям.  Миколаєм знову виступив Дітер Вольф, голова благодійного фонду "Допомога дітям Чорнобиля".

Активно пройшла благодійна акція "Долонька", щасливчики виграли чудові подарунки.

Завітав Миколай до одиноких людей, які проживають у територіальному центрі соціальної допомоги.