Спортивна надія Висоцької ОТГ

Дата: 11.12.2018 11:48

Фото без описуУ грудні 2018  року у м. Дубровиця відбулося нагородження кращих спортсменів району. Районний будинок культури радо зустрічав гостей для підведення спортивних підсумків року і нагородження кращих.

Серед запрошених на свято гостей були присутні голова Дубровицької РДА Микола Петрушко, начальник управління молоді та спорту Рввненської ОДА Віталій Ліпський, заступник голови Дубровицької районної ради О.Задорожний, начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА Ніна Стасюк,помічник народного депутата України Оксана Слободзян, керівники Дубровицького, Висоцького лісгоспів Віталій Петренко та Віталій Торчило, голова Висоцької сільської ради Людмила Гура, голова Миляцької сільської ради Федір Хлебович.

Урочистості проходили за фінансової підтримки Народного депутата України Василя Яніцького, Дубровицької РДА та районної ради, депутатів обласної ради Віталія Суховича та Миколи Лобчука.

У номінації «Спортивна гордість Дубровиччини» серед дорослих Грамотами райдержадміністрації за важливий особистий внесок у розвиток  фізичної культури і спорту району було відзначено багато спортсменів. Приємно, що серед них і житель с. Золоте Приходько Віктор.

За матеріальну та фінансову допомогу у розвиток фізичної культури і спорту району вручено подяки Василю Яніцькому (депутат ВРУ), Суховивичу Віталію і Миколі Лобчуку (депутати облради), Петренку Віталію і Торчило Віталію (директорам Дубровицького і Висоцького лісгоспів).

Фото без описуЦього року вперше разом з дорослими отримали свої нагороди  юні призери всеукраїнських, обласних спортивних змагань з  фестивалю «Козацький гарт» (Галабурда Руслан, Стельмах Ілона, Хомич Максим, Віднічук Олександр, Янковська Леся, Мисько Анатолій, Федорова Яна, Лимар Павло, Скаржинець Анастасія, Хомич Софія, Мерзун Михайло (усі Людинська ЗОШ),  баскетболу Опанасик Марія, Самко Ірина, Кухар Дарина, Стельмах Ірина, Хуторна Інна, Яцута Тетяна, Макаревич Оксана, Берестень Богдана, Макаревич Богдана, Протосавицька Леся, Козік Мирослава (усі Висоцька ЗОШ),Фото без опису футболу  Пришко Квітослава, Годунко Надія,  Янковська Анастасія (усі Людинська ЗОШ), Богатько Аліна, Ротар Діана (Вербівський НВК), Янковська Леся, Федорова Яна, Скаржинець Анастасія, Хомич Софія, Сорочан Яна (усі Людинська ЗОШ), Кузло Вікторія, Стасюк Дарина, Сорочан Яна (усі Золотинська ЗОШ), Бугай Ігор (Людинська ЗОШ).

Ми гордимося, що у нашій громаді є  такі талановиті діти та їх тренери.

Слова вдячності висловлюємо народному депутату Василю Яніцькому та депутату обласної ради  Віталію Суховичу за допомогу у реалізації проектів громади щодо будівництва спортзали у с. Золоте, міні-футбольного поля у с. Людинь та надання матеріальної допомоги у проведенні масових заходів, які проводяться на території сільської ради.