Гра - квест "Пошук скарбів"

Дата: 11.12.2018 10:59

6 грудня у Золотинській школі  відбулася військово-патріотична, спортивно-пошукова гра-квест «ПОШУК СКАРБІВ», приурочена Дню Збройних Сил УкраїнФото без описуи.  Перед початком змагань з привітальним словом до старшокласників звернулася учениця 7 класу Костюкович Анастасія, а також  педагог-організатор. Було сформовано дві команди. Учасникам команд  видано маршрутні листи, згідно з якими кожна команда мала пройти вісім станцій та виконати певні завдання в результаті яких вони отримують карту де знаходиться підказка до відгадки. На  станціях  учасники квесту повинні були виконати завдання патріотичного характеру, відповісти на історичні запитання, скласти прислів’я, пазли.

Учасники гри проявили найкращі якості, показавши хорошу військову, спортивну підготовку та знання історії своєї Батьківщини. Команда, яка першою зібрала підказки і відгадали дату, отримала карту, де було позначено скарб. Фото без опису