День села у Вербівці

Дата: 22.11.2018 16:36

21 листопада жителі с. Вербівка відзначали День села. Чимало вітальних слів пролунало на адресу вербівчан від гостей свята. Заворожив своїм співом жителів та гостей села народний аматорський вокальний ансамбль "Журбина", вокалісти Висоцького СБК, Партизанського СК, Вербівського СК. Незабутні враження справив на присутніх виступ танцювального колективу Вербівського СК та учнів місцевої школи. З вітальними словами виступили сільський голова Л. Гура та очільник ДП "Висоцьке лісовегосподарство" В. Торчило. Під час концерту було оприлюднено претендентів у номінації "Пара, яка прожила більше 50 років" - Бруцький Серафим Тарасович та Бруцька Марія Іванівна, "Сім'я, яка нещодавно одружилася" - Сокол Іван та Сокол Антоніна, "Багатодітна сім'я" - Козубовська Зоя Андріївна, "Наймолодший житель" - Богатько Валерія Андріївна, "Найстарший житель" - Козубовська Любов Гордіївна, "Золоті руки" - Твардовська Валентина Михайлівна.