Європейський тиждень спорту в ОТГ

Україна отримала право на приєднання до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейського тижня спорту під егідою Європейської Комісії та увійшла до переліку країн, які організовуватимуть заходи з його нагоди.

У закладах освіти Висоцької ОТГ також пройшли різноманітні заходи з нагоди відзначення  Європейського тижня спорту.

Висоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів   провела  спортивно-інтелектуальні естафети серед учнів 8-9 класів «Здорова  та   розумна  дитина  - світле  майбутнє України» та взяла участь  в  районних  змаганнях   з  міні-футболу  та  легкої атлетики,  де  вибороли   3 особисті   перші  місця  і  друге  загальнокомандне.

У Людинській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. К. Хомич відбувалася загальношкільна ранкова зарядка; символічна естафета-передача олімпійського вогню; олімпійський брейн-ринг «Екзамен у Буенос-Айрес»; конкурс малюнків на асфальті «Ми – юні олімпійці»; змагання «Весела естафета»; турнір з футболу; змагання з перетягування линви.

Доброю традицією у Вербівському НВК  стало проведення ранкової гімнастики для учнів. Учні щоранку з радістю виконують комплекс вправ, що допомагає їм повноцінно, без утоми здобувати знання, зміцнювати здоров’я. Бібліотекар представила  виставку «Україна олімпійська».

А який же спортивний тиждень без змагань: спортивно-розважальна гра «Будьмо здорові», де взяли участь учні, батьки та вчителі. Перемогу здобули учні НВК. Серед учнів початкової ланки пройшли «Малі олімпійські ігри». Найбільш вправними були учні 2 та 3 класів, тому і здобули перемогу.

Також проходив волейбольний турнір між вчителями НВК на березі Почаївського озера. У підсумку (по партіях 1:1) перемогла дружба. Вчителі отримали масу позитивних емоцій та проявили свою активність на очах у своїх вихованців, що формувало у дітей потребу до занять фізичною культурою та спортом у різні вікові періоди життя.